Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excelben képlettel hogy lehet...

Excelben képlettel hogy lehet megtudni, melyik cellában talált értéket a MINHA, mi a cella címe?

Figyelt kérdés

A minha függvény feltételében benne van, hogy "Répa", szeretném mellé megtudni az eladó nevét:

(A) (B) (C)

(1.) 22 Banán Tamás

(2.) 10 Banán Anna

(3.) 10 Répa Tamás

(4.) 33 Répa Anna


Addig jó vagyok, hogy a MINHA megtalálja a "10"-es számot, de mi mondja meg, hogy az a szám az A3 cellában van? A HOL.VAN, Fkeres az A2-t találja meg... :(


Köszi előre is!



#Excel #minha #cellacíme
2020. jan. 22. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jol ertem a B oszlop minimumat keresed, ugy, hogy a C oszlopban van a kriterium. A minimum mondjuk nem biztos, hogy egyedi, nem lehet ketto 10-es, ami Repanak felel meg? Nem biztos, hogy ez igy jo lesz akkor. Mindegy. Az A oszloban vannak a szamok novekedo sorrendben ha jol ertem. Miert nem hasznalsz Minha-t az A oszlopra? Akkor megkapod, hogy 3. A3.
2020. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pontosítva a kérdést, azt szeretném megtudni, hogy ki adta el a legkevesebb répát...

A minha csak azt mondja meg, hogy 10 a legkevesebb répa, de hogy Tamás adta el, azt hogy tudom meg?

2020. jan. 23. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!