Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Streamelt videók rögzítésére...

Streamelt videók rögzítésére melyik programot javasoljátok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 25. 15:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Live Screen Recorder?
2020. jan. 25. 18:08
 2/6 timortin ***** válasza:

- Köszi a tippet, amint lehet kipróbálom, illetve én is kiváncsi vagyok ajánl-e valaki jobbat/mást.

- Én is sokat küzdöttem a témával inkább több, mint kevesebb sikerrel: engem jellemzően MÜPA-komolyzenei koncertek érdekel(t|n)ek, meg Facebook Live-koncertvideók (mert a letölhető későbbi verziók minőségileg már gyengébbek háttértár kímélésből(.

- Egyébként a cucc, mintha FB-re nem működne a leírás szerint, ha jól láttam.

- Az én legnagyobb gondom az egész témával, hogy szeretném ignorálni a videókonverziót. Lejönnek a bitek a PC-re vagy felhőbe, akkor eredeti fileméretben bit-azonosan az eredeti videót szeretném megnyitni+megnézni, nem egy konvertáltat. Márpedig sokan konvertálnak, legkülönfélébb problémákkal (én tapasztalatom szerint).

2020. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Felhőbe hogy kell beletenni?

Google drive ba vagy dropbox ba kell feltölteni?

2020. jan. 26. 09:55
 4/6 timortin ***** válasza:

- Először is csak 2GB a free felhő tárhely az alkalmazáshoz, az nem olyan sok minőségi HD videónál. Egyébként a kérdésedre a válasz valszeg igen (GDrive, Dropbox is lehet célhely). Egyébként megy lokális gépre is (felhőt kiiktatva).

- Másodszor kipróbáltam, de ez csak szimpla (egyébként jó minőségű ) "magnó", a hang is mikrofonon keresztül rögzítődik. Ez nekem nem jó, mert ha koncert közben szellent az ember, akkor az is bekerül a felvételbe.

- Én a free vlcplayerrel jutottam legtovább, mert csináltam vele minimum egyszer jó stream-mentést, de MÜPÁ-s koncertrögzítésnél egyszer befuccsoltam, ha jól emlékszem vissza. Itt a leírás:

[link]

- Illetve a másik lehetőség nem live csak szimpla stream esetben m3u8-as weburl kikeresése a html-oldal forrásában (browser, view page source). Nem teljesen vágom, hogy ezt miért nem lehet automatizálni, de amúgy nem bánnám a manuális erölködést, ha egyébként működne a dolog általánosan.

Idevágó infókat itt olvasgattam (ma is aktív fórum). Érdemes lehet beregisztrálni és kérdezni.

[link]

2020. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZÖNÖM !
2020. jan. 26. 17:00
 6/6 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A LINKEKET IS,NAGYON HASZNOSAK!!!
2020. jan. 26. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!