Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki egy linket küldeni?

Ketri kérdése:

Valaki egy linket küldeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a mai napon letöröltem véletlen az egyik intel programot. Már meg van hogy melyik, illetve az is hogy melyik verzió, csak sajnos ehhez annyira buta vagyok, hogy nem akarok butasáhot letölteni, így ha egy kedves hozzá értő lenne szíves elküldeni nekem, azt megköszönném.

Szóval:

intel IO soros Termék verziószáma: 30.100.1726.2

köszönöm:)



2020. jan. 27. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de mi az hogy "intel program"? Konkrétan mit keresel?
2020. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vezérlőpultot megnyitottam, és ugye ott van 4db profi az Intel Corporationtol

és abból az egyiket letöröltem.

és ez a neve Intel IO

Van a másik 3:

intel graffikus illesztő program

intel(R)Dynamic Platform and Thermal Framework

intel megbízható végrehajtó motor

2020. jan. 27. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez laptop ugye? Valószínűleg annak a típusa alapján kéne keresni, a hozzávalót a hivatalos oldalán.
2020. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Asus, de egyenlőre azt sem tudom hogy ez micsoda, tegnap ujrainditottam, tiemwiewerrel egyik ismerősöm aki elég ügyes a gépekkel körbe nézett rajta, és semmi hibakódot nem adott neki, ugyan úgy működik😅
2020. jan. 28. 09:41
 5/5 anonim ***** válasza:
ez valami driver (illesztőprogram). Így nem lehet megmondani hogy mi, lehet kb bármi. ha nem futottál bele semmilyen hibába inkább ne nyúlj hozzá.
2020. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!