Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan legyen naprakész a...

Carlos0096 kérdése:

Hogyan legyen naprakész a windows, programok amiket máshonnan töltöttem le?

Figyelt kérdés
Arra lennék kivácsi, hogy a win update mellett milyen más szoftvereket használtok annak az érdekében hogy ne 2-3 éves már elavult programokat használjatok? Van egy komplex program ami segithet rajtam vagy mindegyiket egyesével kell lefrissitenem? Válaszokat előre is köszönöm :)

#frissítés #program #lassua gépem
2020. jan. 29. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A ccleaner is tartalmaz ilyen frissítés keresést, ami a telepített programok frissítését is keresi, meg van még egy másik ilyen program is, de annak hirtelen nem tudom a nevét.
2020. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Glary Utilities a másik program. Mind a kettő ingyenes. Nem csak ezt a feladatot tudják ellátni, hanem más dologra is jók. Ezeken kívűl is még van, de ezt a kettőt ismerem. Inkább ezt ajánlanám, mert több hasznos funkciója van (pl illesztőprogran frissítést is tud keresni)
2020. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek egyáltalán egy 3. program amivel frissited a többit? Szerintem minden normális program automatikusan frissiti magát, legalább akkor amikor megnyitod. Ráadásul az ilyen driver updater programokat hanyagold. Csakis manuálisan vagy a gyártó keresőszofverével frissits.
2020. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Glary Utilities kiprobáltam nagyon bevált köszönöm a segitséget :)

Másik kommentelőnek annyit tudok csak irni hogy jo par éve igy fogom fel én is csak elkezdett belassulni a laptopom és már nem találtam megoldást de lehet ez most igy ideig óráig müködni fog :)

2020. jan. 29. 23:34
 5/5 anonim ***** válasza:

avg pc tuneup programot használok.

éves előfizetéses de ha jól emlékszem korlátlan gépre felhasználható.

kipucolja a szemetet a rendszerből...

2020. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!