Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom letölteni a...

Miért nem tudom letölteni a Microsoft office programcsomagot?

Figyelt kérdés
Az iskolám biztosít hozzáférést a microsoft office programokhoz ( [link] de ha rámegyek a letöltés gombra ( [link] akkor csak a skypeot tudom letölteni.( [link] Hogyan tölthetem le jogtisztán a programcsomagot, mert így a programokat csak online tudom használni?

2020. febr. 2. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az iskola az online verzióhoz biztosít hozzáférést. Pont azért, mert így ha már nem leszel tanuló/hallgató, le tudja tiltani. Nekem az egyetem adott jogtiszta Win 7-et ingyen, idén lesz 11 éve. Már rég nem vagyok hallgató, de azóta is azt használom, azért se frissítem a support vége ellenére, mert így jogtiszta. Úgy szólt annak idején a szerződés, hogy miután megszűnik a hallgatói státuszom, használhatom jogszerűen, de újra már nem telepíthetem. Nem is volt, azóta fent van.
2020. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#3: Visoznt a jogtiszta windows 7 frissíthető 10-re akkor is:

[link]


Szóval a "Úgy szólt annak idején a szerződés, hogy miután megszűnik a hallgatói státuszom, használhatom jogszerűen, de újra már nem telepíthetem." nem tiltja hogy frissíts.


Mondjuk az jó kérdés, hogy az így kapott Win10-et újratelepítheted-e:)

2020. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mármint frissítehtted volna... Bár a frissítő proggi állítólag még most is elérhető, de annak a státuszát nem tudom, hogy mennyire legális. Mindenesetre a Microsoft oldalán fent van. Nemrégiben volt erről hír.
2020. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!