Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tenzor aláhúzás egyenletszerke...

Tenzor aláhúzás egyenletszerkesztő?

Figyelt kérdés

[link]


Hogyan tudok képletszerkesztőlvel kettős aláhúzást tenni?


Amit sikerült leírnom, szerintem az enm a ,,hivatalos" megoldás



2020. febr. 3. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Microsoft Office-ban kijelölés, Formátum, Betűtípus, Aláhúzás típusa.


LibreOffice-ban kijelölés, Formátum, Szöveg, Kettős aláhúzás.

2020. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy


LibreOffice-ban kijelölés, Formátum, Karakter, Betűhatások fül, Aláhúzás típusának kiválasztása.

2020. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sima szövegnél szépen működik, de egyeneletnél aláhúzza az egészet, mégha csak azt az 1 betűt is jelölöm ki:S
2020. febr. 3. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen progid van, nekem az MS Egyenletszerkesztőben van dupla aláhúzás, kipróbáltam és működik.
2020. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


De hogy húzod alá? Van rá külön funkció az egyenletszerkesztőben (én sehol nem látok ilyet)?


Ha a duplaaláhúzással megcsinálom, akkor az az egész egyenletet aláhúzza, hiába csak az ,,I" betűt jelölöm ki..


Láttam már nyomatátásba ilyen tenzornál duplaláhúzást, szóval gondolom valahogy csak meg lehet csinálni.

2020. febr. 10. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!