Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet ezt megoldani?...

Hogy lehet ezt megoldani? Farming Simulator 2019

Figyelt kérdés
Sziasztok! Letöltöttem a Farming Simulator 19-et, az lenne a gondom hogy mikor játszok feldobja időnként hogy vegyen meg és megnyitja a böngészőt. Emlékszem hogy a 17-el is voltak ilyen gondok, de már nemtudom hogy azt miként oldottam meg. Válaszokat előre is köszönöm! Ui.: Megvan az eredeti 19 is csak a DLC miatt szedtem le a virágboltit!

2020. febr. 5. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Most ingyenes volt! Akk ha megszerezted, akk nem dobja fel!

[link]

2020. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Virágboltival keveredett ,vagy valami akkor érdemes egy fullos játék kipucolás(teljes törlés és újrarakás) mentések kivételével persze.
2020. febr. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja nem, úgy van hogy letöröltem teljes egészében az eredetit és az egész virágbolti.
2020. febr. 6. 01:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja nem, úgy van hogy letöröltem teljes egészében az eredetit és az egész virágbolti
2020. febr. 6. 01:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Befagyott a telefon és többször rakta be
2020. febr. 6. 01:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy ez a tört verzió sajátos hibája.
2020. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!