Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan email app, ami nem...

Van olyan email app, ami nem kutyulja össze az androidot?

Figyelt kérdés
Munkahelyi emailemmel szeretnék belépni, de amit eddig letöltöttem, mind összekeveredett a személyes gmail-emmel. Tudtok olyat ajánlani, ami teljesen független?

2020. febr. 5. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Androidban szokott lenni saját email app, alapból feltelepítve. Én azt használom munkahelyire, a gmailt meg a saját gmail appjában, így közük sincs egymáshoz (a telefonon a naptàr stb szinkronizálást kikapcsoltam a munkahelyire, így azok sem tudnak kiakadni).
2020. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Shaddark ***** válasza:

Én a gmail appot használom, ott külön fiókba fel tudod venni a munkahelyit és a sajátot. Fent tudsz váltani melyik legyen az aktuálisan látható. Nem "kutyul" össze semmit.

- kipróbáltam már vagy 50 ilyen appot de egyiknél se tapasztaltam hasonlót. Szerintem bármelyiket használhatod, mindegyikben külön vannak a fiókok.


A bluemail pl. olyan, amit nehéz beállítani még annak is aki ért hozzá, elég bonyolult a beállítási felülete. Ez se "kutyul" össze semmit sem, de itt pl. már lehet ilyen opciót állítani hogy minden fiókot láss benne egyszerre, amitől úgy tűnhet hogy össze van keveredve minden.

2020. febr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!