Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell csinálni ha egy...

Pista5 kérdése:

Mit kell csinálni ha egy internetről letöltött képet beakarok állítani de homályos? (PC-n, Win10)

Figyelt kérdés

Már próbálkoztam minden fajta felbontású képet letölteni de mindig homályos lesz! Mit lehet ez ellen tenni?

Bővebben aki még nem értené:rákeresek egy háttérképre az interneten azt letöltöm és elmentem. Ez után kimegyek az asztalra, jobb klikkelek és személyre szabásra megyek, ott tallózás és rámegyek arra képre, beállítom. Kimegyek vissza az asztalra és egy kb 144p-s felbontású háttérképet állít be amikor én egy fullHD-s hátteret töltöttem le! Minden felbontással ez lesz!



2020. febr. 6. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyisd meg a képet a fényképnézegetővel, nyomj egy jobb klikket, és úgy állítsd be háttérként!
2020. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tea thunbmailtmented le amit a Google kidob.
2020. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!