Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen a gépen Win8,8.1,10-et?

Ezen a gépen Win8,8.1,10-et?

Figyelt kérdés

AMD E2-6110

AMD Radeon R5 M230 2g

4GB Ram (3.57GB Usable)

1TB HDD


Cél:

Régebb játékok

Videók

Zene

Tanulás


Off: nincs több memória slot. De 4gb kell. Hogy tudom azt elérni h a teljes ram (4gb)ok legyen. BIOSban nincs ilyen funkció.



2020. febr. 10. 03:10
1 2
 1/13 P.O.C. ***** válasza:
73%
4 GB RAM már ígyis úgyis kevés. Attól hogy nincs másik slot, a 4 -es modult lehet 8-asra cserélni. Most vásárolj be, mert a korona vírus pánik miatt már most elkezdődött az áremelés. Ki tudja hol állnak meg megint. Amúgy én Windows 10 -et telepítenék.
2020. febr. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
15W-os ultra alacsony fogyasztású procira, pláne 4GB RAM-mal én nem ajánlanék semmilyen Windowst.
2020. febr. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Inkább 7-et. Az az utolsó használható windóz.
2020. febr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 P.O.C. ***** válasza:
74%

#2: Az egyik kitétel ez volt: "régebbi játékok". Az pedig a linuxnak feladja a leckét. Nem mondom, hogy pár népszerűbbre nincs ott megoldás. De a legtöbbel pofára lehet esni.


A Windows 7, 8 mind a kettő lejárt lemez, nincs támogatása. Épp eszű ember már nem rakja a gépére. Marad a 8.1 és a 10. Kinek mi jön be. Sokak utálják a csempés megoldást, már ugyan lehet Custom start menüt telepíteni, de az plusz idő kínlódás. Paranoiás felhasználóknak, esetleg hiú ábrándot adhat, hogy a 8.1 talán nem kémkedik annyira. Bár minden szar amit használunk léptem nyomon azt csinálja, a facebook, a google, vagy bármelyik ingyenes vírus kergető még a mobilod is. Nem tudom miben lenne más a Microsoft féle kémtevékenység. Kizárásos alapon tetszik nem tetszik marad a 10 (persze 8 GB RAM -al). De ha olyan nagyokos vagy, ajánlj akkor te valamit ami minden kritériumot fed, ne csak a lepontozás menjen mindig.

2020. febr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Kell neked egyáltalán Windows? Régebbi játékok jó eséllyel mennek Linuxon, a videó zene és tanulás meg pláne.

És akkor nem gond a 4GB RAM sem, mert teszel fel egy kisebb igényű GUI-t és kész.

2020. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

#4

Nem ugyanaz vagyok, aki az előző 74%-os, hanem akinek te reagáltál.


Sok régebbi Windows játék jobban megy Linuxon, mint modern Windowson.

2020. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az, hogy minden más is kémkedik, mi van, ha valaki minden más kémkedését is kerüli, amennyire tudja? Telefonra van egy halom google mentesített alternatív OS, van alternatív keresőmotor és email szolgáltatás, követőket lehet blokkolni, ha nen használsz Windowst vírusirtó sem kell és fäszbuk nélkül is lehet élni valószínűleg még jobban is, mint vele.
2020. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Ez a kémkedés csak azt zavarja, akinek takargatni valója van. Részemről, ha figyelnek és ezáltal olyan reklámokat jelenítenek meg, ami valószínűleg érdekel, még örülök is, mert 30-as gyermektelen férfiként nem fogok intimbetét reklámot vagy gyerekjáték reklámot látni.

Üzleti titkaim meg nincsenek.

2020. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a szólásszabadság meg csak azt érdekelje, akinek van mondanivalója. Az országgyűlési választás is legyen nyílt szavazás, elvégre mit szégyelled a pártállásodat?


Mindenkinek tele van az élete olyan dolgokkal, amit önként nem akar megosztani másokkal, függetlenül attól, hogy takargatnivaló-e vagy sem. Csak nem mindenkinek van esue ezt belátni.


Rengeteg olyan eset van a világon, amikor valakit valami "nem takargatnivaló" dolog miatt hátrányos helyzetbe hoznak.

2020. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Shaddark ***** válasza:
41%

A win10-ben ki lehet kapcsolni a "kémkedést".

Amúgy meg ha felraksz egy chrom-ot az mindent menteni fog az utolsó billentyűzet leütésig és nem, nem lehet kikapcsolni.

Az én gépeim pl. nem telefonálnak haza...

Bár azt nem tudom hogy home verzión is van-e rá lehetőség, a profon könnyen megoldható.

Mindig mindenkit a 10-re beszélek rá mert ez a legjobb és legbiztonságosabb, de erre a gépre én is inkább 8.1-et javasolnék.

Mire annak lejár a támogatása úgyis olyan állapotban lesz hogy többet kellene rákölteni mint vásárolni egy újat.

2020. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!