Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PUBG Microlagg?

PUBG Microlagg?

Figyelt kérdés

Itt a jelenlegi konfigurációm!


CPU: Intel Core i5-3570s 4x3.8ghz OC (70% kihasználtság)


RAM: 8GB Kingmax 1333MHZ DDR3 (Játék alatt kb 6500MB-t megy)


Mobo.: MSI B75MA-P45


Apacer Panther 120GB SSD 6GB/s


VGA: Sapphire Radeon R7 260X 2GB OC (80-85% kihasználtság)


tudom nem egy erőmű,de a pubg-ban lowon bően megvan a 60FPS ami nekem elég is! Na de bár microlaggol a játék,és szerintem a ram mennyisége lesz itt a bibi :/ a processzor és a kártya nem megy csutkán,szóval nem azok a hardverek throttlingolnak! az volna a kérdésem hogy ha 16GB Rammal menne a gép tovább,akkor az javítana a helyzeten?



2020. febr. 10. 11:51
 1/8 meszike91 ***** válasza:
A ram biztos kevés, de a pubg a legjobb gépen is képes szarul futni...
2020. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shaddark ***** válasza:

A lényeget, hogy wifiről vagy kábelről játszol kifelejtetted.

Kb. százszor annyit számít mint bármi más :)

2020. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kábel..:) nem a nettel lesz probléma!
2020. febr. 10. 12:03
 4/8 Shaddark ***** válasza:

Értem, - sokan wifivel tolják és vásárolnak mellé nagyon drága g-synces monitort tök feleslegesen...


Memória ssd mellett nem hiszem hogy sokat számítana nálad, jó ha több van de ha nem lassú hdd-t használsz nem igazán számít.


- Hogy mi megy csutkán az sem sajnos, pl. ha a gépen az energia menedzsmentnél az általánoson hagyod és nem váltod át teljesítményre hiában nem megy csutkán vissza fogja fogni a kiugró éleket.


Értem hogy mit szeretnél de szerintem túlzottan leegyszerűsíted fejben a windows működését, sajnos nem ilyen egyértelmű hogy ha 30%-on megy akkor biztosan nem az okozza mert simán előfordulhat.


Amit ajánlani tudok:

3dmard

Itt letolod a tesztet.

Van egy figyelője ami rögzíti a processzor használatot, memóriát, grafikus kártyát, teljesítményre, tápfeszre.

Szép grafikont ad, innen simán lehet látni mi okozza.

2020. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Shaddark ***** válasza:
31%

"jó ha több van de ha nem lassú hdd-t használsz nem igazán számít."


Ezt helyesbíteném, jó ha több... ... ... számít ha 8 Gb. megvan.

:)

2020. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pubg egy iszonyatosan gyengén optimizált, tipikusan a 10 évesek megvezetésére kitalált játék! Persze, hogy laggol! Egyszerűen gagyi szr a játék! Kb annyira optimizált, mint anno a GTAIV volt!
2020. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Maximális teljesítményre van állítva a win 10
2020. febr. 10. 14:56
 8/8 Shaddark ***** válasza:

Akkor azt is jól csináltad, marad a 3d mark, nézd meg vele, szuper kis grafikonokat tol, tényleg lehet látni mi okoz ilyen teljesítmény csökkenést.

Ha folyamatos lesz a teljesítmény, nincsenek leugró völgyek akkor annak lesz igaza aki a játék optimalizálatlanságát okolta itt...

2020. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!