Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gépről telefonra filmeket nem...

Gépről telefonra filmeket nem csak wifin?

Figyelt kérdés
Van egy csomó filmem gépen. Mivel tudnám azt megoldani, hogy bárhol vagyok le tudjam játszani ezeket a telefonom? (ingyen és egyszerűen kellene :)

2020. febr. 13. 17:01
 1/9 A kérdező kommentje:
win 10, android
2020. febr. 13. 17:01
 2/9 anonim ***** válasza:

Rámásolod a filmeket a telefonodra.


Esetleg távoli eléréses program, de mindíg bekapcsolva kell lenni akkor a gépednek, ami meg szerintem nem a legjobb megoldás és ugye az meg megint veszi lefele a mobilnetedet vagy legalábbis adatforgalommal jár.

2020. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
korlátlan netem van és a gép is megy folyamatosan más okból
2020. febr. 13. 17:50
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezekkel sikerült


[link]


[link]


[link]

2020. febr. 13. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:

De ezzel át kell másolnod az egész filmet, ahhoz hogy el tudd indítani, ha jól gondolom.

Én Serviio-t használok média szervernek, tudsz távoli elérést is beállítani, de ehhez (is) nyilván portot kell nyitni a router-ben.

2020. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kipróbálom a serviiot, pont ilyenre volt szükségem, köszi :]
2020. febr. 13. 20:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akar működni. Telón letöltöttem a ServiiGo-t, beírtam a router külső ip-jét,a usernamet, amit pc-n létrehoztam (ott a pro verziót használom), átirányítottam a 23424-es portot, de amikor rányomok a csatlakozásra, akkor egyből feldobja a választható lehetőségeket (movies, music, folders, latst added, stb), viszont mind üres, peidg két mappát is megosztottam a servii consoleon belül pc-n. Check connectivity statusnál mindkettő pipa
2020. febr. 13. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:

A megosztott mappán belül (szerkesztés) be kell állítanod a felhasználó(k) hozzáférését, lásd:


[link]

2020. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megoldódott, jól volt beállítva minden. Csak 35ezer anyagot adtam hozzá. Több, mint egy óra volt mire befejezte a könyvtár felépítés, addig semmi sem jelent meg. De már működik, sokkal jobb, mint gondoltam, köszi :]
2020. febr. 14. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!