Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Team Viewer-en keresztül...

Peca1000 kérdése:

Team Viewer-en keresztül gépet hogy tudok távolról bekapcsolni?

Figyelt kérdés

Van a műhelyemben egy asztali gép, amiről szoktam otthonról távolból dolgozni.


Leállítani le tudom, de ahhoz, hogy bekapcsoljam, el kell menjek a műhelyembe bekapcsolni.


Hogyan tudnám úgy leállítani a gépet, hogy Team Viewer-el be tudjam kapcsolni, ha újra akarnám használni?


Egyáltalán lehet ilyet?


vagy ehhez egy másik szoftver kell, netán a BIOS-ban beállítani valamit?


A műhelyemben lévő gép egy asztali számítógép, Windows 7 Home Premium 32 bit van rajta (egy öreg DDR2-es RAM-okkal működő gép).


Egy USB-s Wifi kártyán kapcsolódik rá egy másik irodában lévő routerrel a netre.



2020. febr. 14. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meglehet oldani, de nem Team Viewerrel. Amennyire tudom létezik erre egy hasonló program, viszont ha a PC teljesen ki van kapcsolva akkor azzal is lehetetlen ezt véghez vinni. Olyan módszerrel lehet próbálkozni hogy veszel egy wifis kapcsolót amit rákötsz a PC bekapcsoló gombjára pontosabban azt cseréled le vele, és távolról egy alkalmazásban telefonról kezeled a kapcsolót hogy kapcsoljon be és ennyi. Macerás, meg pár ezer Ft kell hozzá, de vagy ez vagy semmi kb. Persze lehet van erre is már megoldás aki tudja leírhatja, de én nem igen tudok. Olyat meglehet csinálni hogy nem kapcsolod ki csak alvó állapotba teszed a gépet, akkor elvileg működik az amit akarsz, de ha teljesen ki van kapcsolva nem megoldható.
2020. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Sehogy.


(más technikák vannak rá)

2020. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
2020. febr. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kábeles kapcsolata van a gépnek és a bios támogatja a WOL-t(Wake On Lan), akkor azt aktiválva megoldható a távoli indítás.
2020. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kipróbálom.
2020. febr. 17. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!