Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-re milyen veszélyek...

Windows 10-re milyen veszélyekkel vagy problémákkal járna feltelepíteni a "Windows XP (esetleg 7 vagy 8) "témát"?

Figyelt kérdés

Sajnos, ma frissítette magát a 10 és szörnyű lett. Bekerült a tálcára egy - kiírthatatlannak tűnő - "írjon ide a kereséshez" kereső, illetve a "mappák" elrendezése is egy hányingerré vált. Mivel egy ideje gondolkodom rajta, hogy egy régebbi témával mennyivel jobban nézne ki alapból itt minden, így ennek feltelepítésén gondolkodom, de nem tudom ez mennyire veszélytelen vállalkozás. Én igazából csak a külsőt szeretném megváltoztatni - az XP a favorit, azt kedveltem/ismertem a legjobban, máig sajnálom, hogy az már a "múlt része" lett. Lehetséges ez? És tényleg minden olyan lesz, mint azon? Tálca, mappákban az elrendezések stb.? És úgy, hogy mellé nem állnak neki hőzöngeni az újabb programok, hogy "Hát kérem, ez túl régi operációs rendszer?"


Bocsánat, ha sok butaságot írtam; nem vagyok jó ebben.



#Windows XP #XP #a jó öreg XP #fiatalkorom világa #szép XP #jó XP
2020. febr. 16. 15:00
 1/3 A kérdező kommentje:

A mappákat sikerült visszaállítani, kicsit előbb járt a pofám, mint az eszem :D


Már csak ezt a szar "keresőt" kellene leradírozni a tálcáról.

2020. febr. 16. 15:03
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó, ezt is sikerült. Mennyivel hatékonyabb vagyok, mikor nem vagyok éppen BERSERK állapotban... :D


De attól még érdekelne a dolog, szívesen visszaidézném a régi szép időket, mikor a kedvenc operációs rendszerem volt az elterjedt.

2020. febr. 16. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Akartam épp írni, hogy a keresős problémádra van megoldás, illetve hogy a mappás problémával nem tudom mire utalsz, de minek. Megoldod te magadnak :D Ugye ha előbb gondolkodtál volna a megoldáson, akkor el se jutsz addig, hogy kiírod ezt a kérdést.

A mappákkal mire gondoltál amúgy? A start menüben nem jó? Vagy mi?

Egyébként meg biztos van külsős téma pack valahol, de én nem ajánlom. Anno próbálgattam, de egy sz*r bármit is próbáltam. A "kapcsológombok" mérete (pl program bezáró gombja jobb felső sarokban) fix, az nem változik, viszont a megjelenése témázáskor igen, ami nagyon bekavar a mindennapi használatba, mivel pl. a bezáró gomb akár a vizuálisan látható területen kívül is kattintható lesz, vagy épp beljebb kattintható csak. Ez kb. minden kattintható rendszerelemre igaz lesz. Szerintem nem éri meg tökölni vele.

2020. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!