Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Radeon Softwawre el állítja...

A Radeon Softwawre el állítja magát random. Miért?

Figyelt kérdés
Konkrétan a teljesítmény - hangolás résznél amit beállítottam oc-t és el is mentettem, random el állítja magát, hol vissza állítja a feszeket autómatikusra, vagy az órajelet húzza vissza alapra, vagy a vrm hangolást szintén alapra.... ez még a jobbik eset. de ma konkrétan a feszültségek voltak elállítgatva... én kicsit alá feszeltem ne kajáljon annyit és ne is melegedjen, meg igazából így sokkal simábban fut a játék nincs fps drop... a gpu 1400 mhz mellett 1.100mv-ra volt belőve ma csak kíváncsiságból rá pillantottam és 1.2mv- on állt, ez is most mi??, általában mielőtt játszok betöltöm a saját beállításom, és többször is volt már, h mire a játék lobby-ba/főmenübe érek addigra már vissza állította magát.... tapasztalt más is hasonlót? a kártya egy Aorus rx580 8gb

#vulkán #RX 580 #Radeon softwawre #Adrenalin driver
2020. febr. 18. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

msi afterburner felülírja.


afterburnerben a bal oldali számskála alatt van olyan hogy: "Apply to startup" <-szedd le róla a megjelölést.


Ezután valószínű nem fog elállítódni.

2020. febr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen én is gondoltam erre, azóta folyamat ki van lőve, de ugyan ez a jelenség
2020. febr. 19. 19:01
 3/3 A kérdező kommentje:
igazából azóta csinálja ezt amióta az új 2020-as driverre frissült
2020. febr. 19. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!