Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani olyan...

ValakiVagyok15 kérdése:

Tudnátok ajánlani olyan médialejátszót ami képes kezelni az iso fájlokat?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy új tv-t viszont eddig mkv vagy mp4 formátumba voltak a filmek amikkel találkoztam.

Ezeket szépen viszi is smartshare-el vagy külső hdd-ről a tv viszont nem rég szedtem le egy filmet ami hdr10 meg dolby vision és dolby atmos hang volt na ez iso kiterjesztésű volt meg a többi is ilyen ahogy néztem ami ilyen minőségbe van fent.

Szóval arra gondoltam veszek hozzá egy médialejátszót de pár óra keresés után se találtam meg a megfelelőt számomra. Eddig talán ez válna be Egreat A11



2020. febr. 20. 14:40
 1/7 DjImipapa ***** válasza:
Nos lehet elmaradtam a számtechben, de hogy ISO-t nem játszik le egy lejátszó sem, azt majdnem bizonyosra veszem.....
2020. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Maradj az mkv és mp4 fájlok mellett, azt minden lejátssza.

Próbáld meg Kodival, esetleg VLCvel lejátszani.

2020. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hozzászólásoknál nem volt valami ötlet az oldalon a lejátszásra?
2020. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez csakugyan az, aminek a kiterjesztés alapján látszik – egy lemezkép, amit DVD-re lehetne írni? Gyanúm szerint egyébként az archiválóprogramok bele is tudnak nézni, mint egy tömörített fájlba (a 7Zipről legalábbis tudni vélem), és kiderülhet, hogy valami hétköznapi médiafájl van odabent.
2020. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bele néztem m2ts fájlok vannak benne.

Igen ki is lehetne írni, de akkor kéne venni bd lemezeket meg géphez írót/olvasót.

Szóval ezért gondoltam egyszerűbb lenne ha vennék egy médialejátszót ami kezeli az iso-kat is már ha van ilyen...

Gépről meg azért nem akarom lejátszani mert át kéne kötni a 5.1-et illetve azt is olvastam nem mindegy mivel játszod le a hdr-es tartalmakat elvileg mpc-al kell + madVR

2020. febr. 20. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ISO arra való, hogy kiírd lemezre, ez nem egy videóformátum, amit kezelnie kellene tudnia a lejátszónak. Neked mkv-t kell letöltened, mint ahogyan eddig is tetted azt.
2020. febr. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"illetve azt is olvastam nem mindegy mivel játszod le a hdr-es tartalmakat elvileg mpc-al kell + madVR"

Igazából madVR-nek akkor van értelme HDR tartalmakhoz, ha jól van beállítva, egyébként hasonlóan konvertálja le a tartalmat, mint bármelyik másik dekóder. Ha nincs kalibrálóeszközöd, akkor nem muszáj ragaszkodni madvr-hez, sőt azt mondom felejtsd el a hdr-t, mert a lekonvertált kép amúgy sem lesz annyira jó, mint a film sdr kiadása.


Tehát összefoglalva: Ha a bolti kiadással megegyező minőségben szeretnéd letölteni a filmet és nincs hdr-képes kijelződ, akkor 1080p bdrip /bluray rip/ változatot kell letöltened "tudjuk honnan".

2020. febr. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!