Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van bármi előnye a Mac-nek...

Van bármi előnye a Mac-nek vagy csak a márka miatt választják az emberek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, csak is a márka miatt választjuk! Iszonyatosan szar amúgy, és inkább szenvedünk vele, csak legyen Apple márkájú.
2020. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem, bár nem vagyok Apple-ös, a MacOS és az iOS sokkal letisztultabb, és egyszerűbb, és sokkal jobb irodai munkára, de természetesen az Androidnak is megvannak a maga előnyei
2020. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nagy többség a márka miatt, de van egy szűk réteg, akiknek valóban tetszik a zárt rendszer.
2020. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
88%
Vannak felhasználási területek, ahol jobb. Mások a logo miatt veszik...
2020. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van előnye, a legtöbb profi zenei szoftver csak macre érhető el, a testreszabhatóság hiánya miatt sokkal kevesebb az inkompatibilitási probléma, maga az os általánosságban hülyebiztosabb, sok szempontból kényelmesebb.

Nekem személy szerint nem éri meg, mert semmi olyasmit nem nyújt amire szükségem lenne, és a limitációitól a falnak tudnék menni, de nem vagyunk egyformák, pl szüleim teljesen jól elvannak úgy hogy csak használják a gépet, nekik a windows(uram bocsá' linux) egyetlen előnyére sincs szükségük. Az igényeidtől függ hogy van-e előnye\hátránya, kategorikusan kijelenteni hogy bármelyik oprendszer jobb mint a többi fszság szvsz.

2020. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Abszulút nem értek a számítógépekhez, de valami olyasmit hallottam, olvastam, hogy a mac gépeket inkább szakmai szempontok alapján használják.

Például videószerkesztéshez ha mac.os gépet használsz mac-os oprendszerre írt programmal akkor sokkal jobban kitudod használni a hardver parkodat. vagyis már eleve olyan hardverekkel építed meg a gépedet vagy kész konfigot használsz amit a mac-os szoftver maximálisan ki tud használni. Ezáltal gyorsabban tudsz dolgozni vele.......

2020. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!