Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VirtualBox telepítő crashel,...

VirtualBox telepítő crashel, most mégis mit csináljak vele? Hogy lehet valami ennyire szr?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja volt egy külső merevlemezem, amire rátelepítettem egyszer a virtualboxot. Azóta már le lett róla törölve, sőt, azt a külső merevlemezt nem is használom egy ideje. Amikor elindítom a telepítőt, hogy betelepítsem a BELSŐ meghajtómra, akkor telepítési helynek azt a külső merevlemezt rakja be magának alapból, amikor meg rányomok, hogy "Browse" (hogy megváltoztassam ezt a helyet), azt írja azonnal, hogy "The volume D:\ is not available.....", majd befejezi az egész folyamatot és azt írja, hogy "Installation failed! Error: Végzetes hiba történt a telepítés során." és ennyi.


Mégis mit csináljak vele? Azt a külső merevlemezt már nem használom egyáltalán, nem is tudok rá dugni semmit, hogy azt helyettesítse amíg helyet változtatok neki, most akkor mi a szar van? Hogy lehet egy telepítő ennyire fogyatékos, hogy ahelyett, hogy behozná az elérhető helyek listáját (ahogy konkrétan minden más telepítő is csinálja), összeomlik, mert nem elérhető az a drive amin előzővel telepítve volt? Mindezt úgy, hogy az Oracle oldaláról direkt frissen szedtem le a telepítőt.


2020. febr. 22. 08:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezaz csessszék meg, mostmár ha elindítom, AZONNAL azt adja ki, hogy "INVALID DRIVE D" és összeomlik..... Szánalmas
2020. febr. 22. 08:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Szabályos uninstall-al törölted le a külső HDD-rol?


Programok/alkalmazások között ott van?

2020. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szabályos uninstall-al törölted le a külső HDD-rol?

Igen



Programok/alkalmazások között ott van?

Nincsen



Épp ezért sem értem hogy miért cseszekszik :D

2020. febr. 22. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!