Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom letölteni a...

Feketeruhasember kérdése:

Miért nem tudom letölteni a drivert az intel oldaláról? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Nekem a 3945abg kell, de egyszerűen nem tölt le sehonnan drivert. Olyan mintha csak felsorolná egy listában de drivert nem ad.. miért?


2020. febr. 23. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem kiírta, hogy ez a támogatás megszűnt így az intel oldaláról nem lehet letölteni.
2020. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ott egy felsorolásban és ott van hogy 2013 akárhány hónapos az utolsó illesztőprogram, most azt akkor én miért nem kaphatom meg ezt nem értem...
2020. febr. 23. 10:11
 3/9 anonim ***** válasza:
2020. febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, ez jó a 10-hez is?

Mert régi a gép de abban az időben már 7 is volt de vista mindenképp és azoknak a driverei talán könnyebben másznának fel 10 re mint az xp-s

2020. febr. 23. 12:21
 5/9 P.O.C. ***** válasza:

Nem értem a problémát.

Én rámentem a táblázat "Last driver" részén bármelyikre. Beadta a legutolsó driver verziót operációs rendszerekre felsorolva, rámentem az egyikre, elfogadtam a felhasználási feltételeket, és már szedte is lefele.

2020. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az nem az... ha jobban megnézed alatta van hogy mikhez jó, de abban a listában már ez nincsen benne.
2020. febr. 23. 15:12
 7/9 A kérdező kommentje:

Csak ott tudsz rákattintani a nevére, de az visszavezet erre az oldalra ahol ezt írja:


" This product is discontinued. See available support options"


majd a see available support-ra kattintva csövörből vödörbe ugyan ott vagy ahol a legacy drivereket felsorolják... Akkor te mégis mit töltöttél le?

2020. febr. 23. 15:15
 8/9 A kérdező kommentje:

Aha, már értem mire mentél rá. De az nem jó. Utána írja is: "This download is valid for the product(s) listed below."


És abban a listában már nincsen benne a 3945abg

2020. febr. 23. 15:18
 9/9 A kérdező kommentje:
AC 3160-tól lefelé a latest driver sorban ahol le lehetne tölteni már csak N/A van azt gondolom látod.
2020. febr. 23. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!