Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ennek a programnak a napi...

Ennek a programnak a napi többszörös használata megrövidíthette az elitebookom élettartalmát? Egy szóval tehetett kárt benne?

Figyelt kérdés

Az EZ Game Booster nevű programot használtam sok alkalommal a következő módon, hogy a PC játékok teljesítményét növeljem (bár nem igazán értem el vele nagy fps növekedést):


https://www.youtube.com/watch?v=jkAO0MomMcE



Ennek a programnak a többszörös használata megrövidíthette az elitebookom élettartalmát? Egy szóval tehetett kárt benne?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2020. febr. 23. 13:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Volt, hogy egy nap 5-ször is használtam a fent lévő módon úgy kb. 2 hónapig.
2020. febr. 23. 14:01
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Igen, mivel jobban megjáratta mint lehetett volna, azaz jobban melegedett, így az alkatrészek jobban használódtak.
2020. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És akkor mit lehet ilyenkor tenni? :( Vigyem el valamelyik szervizbe, megnézetni, nem lett-e baja az alkatrészeknek?
2020. febr. 23. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen programot semmi mást nem csinálnak, csak felfüggesztik egyes programok, folyamatok, szolgáltatások futását, hogy több erőforrás jusson a játékra. Csodát sem tesznek, de el sem rontják a géped. A gépednek nincs baja, így szervizbe hiába viszed, nincs mit megjavítani rajta. Ez csak egy program. Legrosszabb esetben a Windows-t barmolhatod el vele, ha mindenféle rendszerfolyamatokba is belepiszkál, azt pedig elég újratelepíteni. Nyilván nem úgy írták meg a programot, hogy bármit is elrontson, tehát még ennek sincs sok esélye.
2020. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!