Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet telepíteni a...

Miért nem lehet telepíteni a Hangouts alkalmazást?

Figyelt kérdés

Android operációs rendszerű Samsung okostelefonra telepíteném a Hangouts alkalmazást, azonban a Google Play rendszeresen azt írja ki, ha a "Telepítés" gombra kattintok, hogy "Hiba történt. Próbáld újra.". És már napok óta ez van. Más alkalmazásokat sikeresen fel tudok telepíteni, azonban csak ezt az egyet nem sikerül. :-/


[link]



2020. febr. 23. 14:43
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Töltsd le apk formátumban egyéb oldalról és próbáld úgy telepíteni! Akkor látni fogod a hibát is, hogy miért nem megy. Pl. ha az ikonját sem látod, akkor az adott droid már nem támogatott.

Találkoztam sok olyan programmal, ami a leírása szerint az utolsó verzióban is még visszafelé kompatibilis 4.4-esig, ennek ellenére 5.1-esre nem sikerül telepíteni, mert az ikonja sem jelenik meg (pedig az apk nem sérült, mert több helyről is letöltöttem).

Ilyen esetben egy korábbi verziót érdemes keresni, vagy google termékeknél rendszeres a DPI és processzorítpus megfelelő kiválasztása is.

Play-t nem használok, nincs is a készülékemen, ezért írtam inkább alternatív megoldást, hiszen mint láthatod; nem jól működik.

2020. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg innen letölteni: [link]


Nem kell félni a forrástól, a Google saját maga tölti fel ide :)

2020. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!