Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 fájltipus társításo...

Windows 10 fájltipus társítások hogyan?

Figyelt kérdés
Win10 op.rendszer. Egy '.ISO' lemezképfájlt símán meg tudom nyit alapértelmezetten windows intéző meg nyitja. Töltöttem le egy játékot, amely '.CUE' és '.BIN' lemezképfájlokból áll, ezeket viszont sehogysem tudom hozzáadni és megnyitni virtuális cd meghajtóval.
2020. febr. 23. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A win10 ezeket nem kezeli le, csak az iso-t. Kell neked erre egy mountoló program, például a daemon tools
2020. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ThodEE GoD ***** válasza:
De át is lehet konvertálni, de az sokkal melósabb és időigényesebb :)
2020. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A WinCDEmu ingyenes CD / DVD / Blu-ray meghajtó emulátor, melynek segítségével egyetlen kattintással nyithatóak meg a lemezképfájlok egyenesen a Windows intézőjéből.

Támogatja a 32 és 64 bites Windows rendszereket, és megnyithatóak vele az ISO, CUE, NRG, MDS/MDF, CCD és IMG kiterjesztésű fájlok. Kb 2 MB-t az egész.


[link]

2020. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Igor Igorovics ***** válasza:
2020. febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

DeamonTools megoldotta a kérdést :)


Köszönöm a segítő válaszokat! Ezek szerint rosszul emlékeztem és mégsem kezel minden fajta képfájlt. CSak nem rég tértem át Win10, van még mit tanulnom vele :)

2020. febr. 24. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!