Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok hangeszközt telepít...

Shelli kérdése:

Hogy tudok hangeszközt telepíteni, és egyáltalán milyet kell? Honnan tudom milyen hangkártya van benne?

Figyelt kérdés

Újra lett rakva az xp /nem én csináltam/ és most nincs hang.

Egyáltalán nem értek hozzá légyszi úgy válaszoljatok, hogy egy totál laikus is értse! :) Asus eee 700


2010. júl. 24. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Aki csinálta, pénzért csinálta? Mert ha igen, akkor negyed munkát végzett. Nem akarok offolni, de egy xp reinstall nem abból áll, hogy berakom a lemezt, nyomok 4 entert, várok fél órát, majd kiveszem a lemezt és visszaadom a gépet a tulajnak.


Node, ha nem értesz hozzá, nem lesz egyszerű dolgod. Inkább hívj át egy havert, aki feltolja a megfelelő drivert.

Ha nagyon te akarod, akkor tölts le egy Everestet (google, everest letöltés), ott láthatsz minden összetevőt, így a multimédiát (pci/pnp) is. Ki fogja írni, hogy milyen hangkártya van a gépedben (pld. ac97 vagy c-media, vagy realtek hd, stb). Ha megvan, legjobb, ha a gép gyártójának (itt asus) oldalára mész fel és ott a támogatásnál keresgélsz.

Valószínűleg indítható telepítőt fogsz letölteni, ha mégsem, akkor az eszközkezelőn keresztül tudod feltenni, de erről majd akkor, ha tényleg arra van szükség.

2010. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, még ez is segítség lehet: [link]
2010. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!