Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A -squared Free át akar...

Egerecske kérdése:

A -squared Free át akar iránnyitani, arra az oldalra ahol a programmal kapcsolatos infok vannak! Azóta van ez amióta ráklikkeltem a felugró ablakra ami a programról hireket tartalmaz! Mit tegyek h ujból normálisan működjön?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

felejtsd el azt az erőszakos sz@rt!

használd helyette ezt:

[link]

sokkal gyorsabb, minden szempontból (nem kell órákat várni a frissítések közben) téves riasztásával még nem találkoztam, ellentétben az A -squared Free-vel..., de csökkentett módban mindent megtalál, amit a többi NAGY nevű Vírus és kémprogi írtó nem!

(a zárolt, tömörített rendszerfájlokat is átnézi)

2010. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A-Squared Free nagyon jó kiegészítés pl. ESS mellé, szűri a nyomkövető cookie-kat is. Viszont neked kell beállítanod, mit engedélyezel. Nálam kézi frissités van (amikor én akarom) és nincs semmiféle felugró reklámablak. És tud magyarul. Itt egy használható link: [link]
2010. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság h én ezt az Avast mellé használomm, mint kiegészitésként, tehát olyant aminek van állan dó védelme az avast mellé nem tehetem mivel összeakadnak! Na már aki ismeri az A -squared Free-t az tudja h ennek nincs valos idejü védelme, tehát csk frisitesz,, és keresel,, illetve ha találat van akkor kitörlöd! Viszont nekem az a gondom h ha letörlöm és ujra teszem akkor is csinálja a hülyeségét! Mely a következő: letöltés után amint rákatintok a frissitésre ez az ablak ugrik fel! [link] Ha egyszer bezárom a programot, utána már akárhányszor probálom megnyitni , ezt adja be: [link] Mit tegyek h rendesen működjön, tehát ha megnyitom ne ezek ez a valmi jelenjen meg?
2010. júl. 26. 23:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Sima reklám, rá akar venni, hogy vedd meg a fizetőset. Érdekes, mert nekem nem teszi. Nézd meg a beállításokat, hol lehet ezt letiltani. Átállítottad a nyelvet magyarra? Első frissités után lehet (Languagues).
2010. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már jo ideje ezt használom, és maygarra is volt álitva,,! Rendesen mnűködött mind addig mig rá nem klikkeltem a felugro ablakra,,am a fizetőshöz akar irányitani,,, ! beálitásokat már átnéztem,sőt le is töröltemm, ura tettem,,! sőt még kerestem programot ami jobban letörli mint maga windows,, ez uyganis törli a hátra maradt fájlokat is, ijra tettem, de mind hiába,,, csak nem uyg működik mint régen, Ötlete van valkinek h mitől van?
2010. júl. 27. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!