Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jelenik meg ez a 2...

Miért jelenik meg ez a 2 bootképernyő? :S

Figyelt kérdés

újra raktam a gépet és amikor bekapcsolom a gépet akkor bejön mindig AMERICAN MEGATRENDS -es oldal amin összegezve van a gépem adatai és nem tudom, hogy lehetne kiiktatni mert idegesít.... amikor bejön F1-el tudok tovább lépni.


2. mi után f1-et nyomtam meg bejön még 1 kép, hogy válasszak az op. rendszerek közül, miközben csak windows 7-et ajánlja fel, mert csak az van.


stabilan fut a gép csak ez a 2 képernyő mindig bejön amikor bekapcsolom a gépet és idgesít :S


2010. júl. 24. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első képernyő a post képernyő, és azért tudsz csak F1el továbblépni mert valószínűleg merül az alaplapi elem és nem jegyzi meg a beállításokat, a 2. meg csak azért van mert elrontottad a telepítést és ottmarad valami a régi rendszerből, mégsem bootolható, ezért kell mindig kiválasztanod a rendszert.
2010. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1. mit jelent ez hogy merül? ( most vettem új winchestert és más kábeleket lehet rosszul dugdostam össze ) Hogyan tudom akkor ezt megszüntetni?


2. van valami progi erre, hogy kitöröljem maradéktalanul a régi windowst? ( mi előtt felraktam volna a w7-t, azelőtt véletlen 2x is felraktam az XP-t egyiket az egyik partícióra másikat a másikra... xD mind1 )

2010. júl. 25. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!