Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Winrar programmal hogyan...

Winrar programmal hogyan tudok tömöríteni?

Figyelt kérdés
Van egy mappa, amiben kb. 6 Gb kép van. Gondoltam összetömörítve kimentem egy cd-re. Na a Winrar majdnem három órát dolgozott azon, hogy egy néhángy kb-al kisebb mappát csináljon nekem. Mit csinálhattam rosszul? Tudna valaki segíteni?
2010. júl. 24. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csináltál semmit sem rosszul. Képet, videót, stb. nem lehet tömöríteni minőségvesztés nélkül. 6 giga kép ráfér 2 DVD-re, vagy sok CD-re.
2010. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy jobban járnék, ha dvd-t vásárolnék?
2010. júl. 24. 15:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a választ. Akkor ezek szerint ebből kisebbet csinálni nem nagyon lehet. Mégegyszer köszi, legalább ezt is tudom már.
2010. júl. 24. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod VSO Image Resizer-el vedd lejjebb egy kicsit a minőségét, ha tényleg olyan sok képed van, akkor nem kell nagyon sokat lejjebb venni, minden képnél, így ugyan egy kicsit romlani fog a minősége, de rá fog férni 1 DVD-re.

Először csináld meg, utána nézd meg, hogy elfogadható-e a minőségromlás (csak ne írd felül vele az eredetieket), utána eldöntöd, hogy 2 DVD vagy rosszabb minőség.

2010. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, sokkal jobban járnál, ha DVD-t vennél, mert ezt nem lehet tömöríteni tényleg, persze le lehet rontani a minőségét, akkor kisebb lesz(melesleg minél kiseb, annál rosszaabb is ugye), de olyan sok van belőle, hogy úgy is csak DVD-re férne rá. Örülök, hogy segíthettem :)


első

2010. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!