Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WinRAR jelszó törő programot...

WinRAR jelszó törő programot keresek. Ingyenes, mukdodo letezik?

Figyelt kérdés
Nehany regi fajlom nem tudom megnyitni, mert jelszoval vedtem. Kiprobaltam minden jelszot, ami eszembe jutott, de semmi nem mukodott. Sosem hasznaltam igazan hosszu jelszot 7-8 karakter, betuk es szamok lehetnek benne. Tud valaki egy jol mukodo ingyenes programot?
2020. márc. 3. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Feltöltöttem neked egy jelszó fejtő programot, de csodát ne várj tőle:

[link]

2020. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi, kiprobalom, hatha megtalalja a jelszot
2020. márc. 3. 21:16
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
77%

Komolyan nem értem miért kell lepontozni az #1 -est?

Segítő kész volt, adott egy szoftvert a problémára. Eközben a lepontozók csak azt a k**va piros kezet tudják nyomkodni értelmes válasz helyett. Hát.., hatalmas sötétség van itt a fejekben a gyakorikerdesek.hu -n. :(

2020. márc. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:
Hát, P.O.C., beléd aztán nem sok humorérzék szorult... Mi lehetne annál viccesebb, mint valakit értelmetlenül lepontozni, aztán csak kacagni, kacagni azon, hogy bizonyára mennyire bosszankodhat rajta az illető. Gyáva krakélerek ideális mókája, mert nem kell retorziótól tartani – igaz, a művelet megköveteli a 60 alatti IQ-t, de láthatólag mindig akad egy-két kiválasztott, aki hozza ezt a szintet.
2020. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!