Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Grand Theft Auto V nem...

A Grand Theft Auto V nem indul el mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Régen teljesen jó volt egy ideje nem játszottam és most letöltöttem újra steamról de nem jó be jön az hogy connecting to rockstar games services de hiába várok nem történik semmi és ha megnyitom a feladatkezelőt a rockstar games launcher-nél azt írja hogy nem válaszol (már többször próbáltam újra tenni a rockstar games launcher-t ugyan ez) mi lehet a baj?

2020. márc. 5. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kell megvenni inkább DVD-n és nem szórakozni a steammel.
2020. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 észlénykém...tudod van a mondás ha csöndben maradtál volna akkor, ja.


Ennek semmi köze a Steam-hez, a rockstar launcher egy fos, rengetegen panaszkodtak már erre a hibára.

És nem csak a GTA-nál.


Bemész a dokumentumok mappába, megkeresed a rockstar games mappát, átírod nevét valamire pl. "rokkstar" nyomsz egy gép restartot és megnézed jó e lett.

Havernál működött.


Amúgy meg a google a barátod.

2020. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi válaszoló jó lett koszonom
2020. márc. 5. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!