Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy a francba tudom letörölni...

Hogy a francba tudom letörölni az avastot?

Figyelt kérdés

én nemtudom hogy de magától települt a netbookomra. tudtommal már van egy védelem, a windows defender, az müködik rendesen. ha rámegyek a programok és szolgáltatásokra, ott megkeresem az avastot és arra megyek hogy eltávolitás, előugrik az avast ablak 3 lehetőséggel, Frissités, Javitás, Modositás,

Ha a modositásra megyek, akkor ott van a helye az avastnak, program filesba, alatta kérdésbe hogy Melyik összetevőket szeretné telepiteni? van egy pár felsorolás amik be vannak pipálva, alatta meg az van zölden hogy csere. Tehát ez sem az az opció. probáltam program filesba manuálisan törölni, de nem engedte, mert hogy a mappa törléséhez rendszergazdai jogosultság kell. azt hol tudom elérni? windows 8.1 a rendszer


2020. márc. 5. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Bár sosem használtam Avast-ot, de ezt szokták mondani...


RevoUninstaller is lehet leszedi, az talán jobb is, mert takarít...ingyenes. Lehet RU-t próbálnám, de azt nézd meg a tálcán, hogy fut-e..., ha igen állítsd le.

2020. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászóló jól írja. Csakis az Avast saját eltávolítóprogramja lesz a megoldás. Tudom, mert én is használtam és csakis ezzel tudtam eltávolítani.
2020. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, közben megtaláltam ezt az eltávolitó programot, sikerült eltávolítani köszi!
2020. márc. 5. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!