Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bekapcsolhatóak valahol a...

Bekapcsolhatóak valahol a PotPlayer előzmények?

Figyelt kérdés

Keresgéltem neten, de nem találtam megoldást és jelenleg csak a legutóbb játszott -egy- videót mutatja.(de én szeretek egyszerre több sorozatot elkezdeni és látni, melyiknél hol tartok...)


Ha valaki tud jobb programot, mely nem bugos és van "előzmények" opciója, azt is szívesen fogadom.



2020. márc. 15. 18:53
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Beállítások > Általános > alul pipáld ki a "Tárolás és legutóbbi elemek megjelenítése a kedvencek menüben" elemet > OK

Ezután a PotPlayer főmenüben > Album/Kedvencek almenüben látszanak a korábban megnyitott fájlok.

(ha gyakran használod, akkor a Beállítások > Általános > Billentyű résznél társíthatsz hozzá billentyű-kombinációt is)

2020. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!