Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal javíthatok...

Milyen programmal javíthatok a . stl 3d terveken számítógéppel?

Figyelt kérdés

Shapr3d használok, és low cuality felbontásban enged kizárólag menteni vagy évi 80000-ért ad jobbat. Sajnos annyira rettenetesen elrontja a felbontást hogy ellehetetleníti a nyomtatást. Kellene valami aminek ezt az egy funkcióját könnyen meg lehet tanulni. Sajnos próbáltam az autodesk inventort és számomra lehetetlen a használata, egy kocka nem sok annyit nem tudok megtervezni. A shapr3d-ben meg mindent még akkor is ha nem tudom még hogy lesz mert nem kell törődjek az egér kattintásaival meg hogy melyik menü hol van.

Szóval felbontást kell tavítsak meglévő projekteken. A kerekből octagont csinál a shapr én újra kereket akarok. Ilyeneket csinál hogy egy szabályos négyzet belső szögeinek értéke 1744fok Válaszokat előre is köszönöm.



#3D #Autodesk #Inventor #shapr #meshmixer
2020. márc. 16. 21:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!