Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az oka annak, hogy Windows...

Mi az oka annak, hogy Windows 10 x64 Proban, ha az ikonok sorrendjét egérrel beállítom, utána, ha újraindítom a gépet visszarendeződnek, ahogy voltak?

Figyelt kérdés
Beállítom jobbklikkel, hogy név szerint legyenek rendezve, még a frissítés gombra is rányomok, sorba is rendezőnek az ikonok, de amikor újraindítom a gépet, újra összevissza sorrendbe kerülnek elrendezésre. A gépet néztem már ESEt-tel, Malwarebytessel is, egyik sem talált semmit.

2020. márc. 18. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hátha valamelyik link segít:

[link]

[link]

[link]

2020. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem hasznalsz lemez karbantarto progit?

mert lehet annal be van allitva hogy torolje ezt minden inditasnal, kikapcsolasnal

vagy nem tudom windows ba be e lehet


es auto rendezes be van kapcsolva? ha kikapcsolod akkor is ez van?

2020. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Auto rendezés nincsen bekapcsolva. Ccleanert használtam, azt letöröltem, de akkor is ugyanúgy csinálta.
2020. ápr. 11. 18:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy érdekes módszerrel oldottam meg a problémát: A C/Users/nevem/asztal mappából töröltem mindent, ezzel eltűntetve az összes parancsikont, azután újra, egyesével kirakosgatva őket. Kicsit hosszadalmas módszer, de legalább már sorrendben vannak.
2020. ápr. 13. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!