Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google munkaprofil?

Google munkaprofil?

Figyelt kérdés
A suliban kell csinálnunk munkaprofilt és kaptunk email címet és jelszót. Be kell jelentkezni és le kellett tölteni egy alkalmazást, az eszközkezelőt. És létrehozott már alkalmazásokat mint a Gmail, play áruház csak ezek sarkában olyan kis ikon van. Beírtam az email címet és a jelszót amit kaptunk hozzá. Most el kell fogadni az aktiváláshoz olyanokat hogy hozzáférhet más alkalmazásokhoz, a telefon feloldókódjához és azt meg is változtathatja és értesítés nélkül letörölheti a telefon összes adatát és gyári visszaállítást csinálhat. Ez mit jelent? Én ezt nem akarom elfogadni. Nem értem ezt a rendszert. Valaki magyarázza el kérlek mert nagyon hülye vagyok.
2020. márc. 18. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor engedélyt adsz valaminek, nem jelenti azt, hogy meg is csinálja a megkérdezésed, hozzájárulásod nélkül. Csak van olyan funkciója ami képes rá, és ha te kiadod azt a parancsot hogy csinálja, akkor meg tudja csinálni. Egy program sem fog kedvére, önkényesen gyári visszaállítást csinálni. De ha szükséges, képes rá.
2020. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!