Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elveszett a webcamom telepitől...

Elveszett a webcamom telepitőlemeze. H tudnám ujrí telepiteni? [logitech quickcam chat]

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a webcam oldalan nincs valami telepito?
2010. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fellépsz a gyártó honlapjára és letöltöd a megfelelő illesztőprogramot.
2010. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

19:39 vagyok. Itt a link: [link]

Klikk a letöltés menüre, válaszd ki a megfelelő operációs rendszert és már indul is a letöltés.

2010. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm..

most letöltöttem minden jó csak nem érzékeli a webcamot.mármint a logiteches szoftver

a gépem igen..kiadja h a újhardver- varázsló meg a telepítéses cucc de a végén kiirja h nem lehet telepiteni mert nem találta meg a megfelelő programot..tudnátok segiteni?

2010. júl. 25. 19:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Dugd rá a kamerát a gépre. Ekkor valószínű, hogy megjelenik az új hardver varázsló. Azt az ablakot zárd be. Ekkor megjelenik egy buborék, hogy a telepítés nem sikerült és az eszköz valószínűleg nem fog működni. X-eld ki a buborékot, majd telepítsd a letöltött illesztőprogramot. Ezután már működnie kell.
2010. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
próbálom :/ nem sok sikerrel. hibáa csinálom ezt végig..a progi már levan töltve de nem érzékeli a camot.kiírja hogy nemtalálja acamot vagy nem működik rendesen meg hogy dugja be a kábelt de semmi :s nemtudom mivel van a baj
2010. júl. 25. 20:56
 7/11 anonim ***** válasza:
A Te kamerád típusához való driver oldalát linkeltem be? Ha igen, akkor próbáld meg úgy, hogy dugd rá, várd meg, hogy bejöjjön az új hardver varázsló, válaszd azt az opciót, hogy Te magad választod ki a listából a helyet és add meg azt a mappát, ahová letöltötted.
2010. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen az volt :D nemértem mért ilyen..próbáltam már mindenhogy..ha úgy csinálom h én választom ki akk nem jön be a progi..vagyis bejön csak hiába kattolok rá..nem akarja engedni :/ de azért köszii a segitséget (:
2010. júl. 25. 22:04
 9/11 A kérdező kommentje:
na most ujrapróbáltam és azt irja ki hogy : a megadott hely nem tartalmaz eszköz informásiós fájlokat..
2010. júl. 25. 22:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám most megpróbálom megcsinálni ezek szerint.. ha van fejlemény irom!
2010. okt. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!