Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom kikapcsolni a...

HungarianKiwi kérdése:

Hogy tudom kikapcsolni a fastboot-ot?

Figyelt kérdés
A mai nap folyaman beadta a derekat a winchesterem, vettem helyette egy masikat. Szeretnem feltelepiteni a windowst az uj merevlemezre, de nem tudom mivel a fastboot be van kapcsolva ezaltal a bios-ba sem tudok belepni hogy kivalasszam a bootolast a dvdrol. Probaltam F1, F2 F8, DEL... stb. billenytűkkel megjeleníteni a Biost , de sajnos nem megy. Valaki jart mar így?
2020. márc. 21. 23:19
 1/4 ThodEE GoD ***** válasza:

F12tőt is?

Ha be jön a win akkor az alaplap weboldaláról lehet általában letölteni fastboot kikapcsolót.

2020. márc. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
BIOS resi a legegyszerűbb, egyébként sima fastboot-nál még be kellene tudnod lépni, csak gyorsan már bekapcsoló után nyomogatnod kell a gombot.
2020. márc. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A windows újraindítását választod miközben nyomod a shift-et.. (ha uefi módban volt telepítve akkor innen be tudsz lépni a biosba)

Vagy cmos reset. (elemkivétel)

2020. márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítsegeteket!

Sikerült :D

2020. márc. 22. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!