Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Soundclaudra hogyan tudok...

Soundclaudra hogyan tudok zenét feltölteni? :D

Figyelt kérdés

Lehúztam, de tovább nem jutottam. Böngésztem is benne, de sehol egy feltöltési lehetőség, ACH!

Hogyaaan?



2020. márc. 23. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A honlap kezdőoldaláról elérhető (Upload your own):

[link]

2020. márc. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, de nem sajátot szeretnék. Csak egyszerűen a zenéim közül. :Dq
2020. márc. 23. 08:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Más, szerzői joggal védett művét nem töltheted fel - ez szerepel a Soundcloud felhasználási feltételeiben:

"In particular, any unauthorized use of copyright protected material within Your Content (including by way of reproduction, distribution, modification, adaptation, public display, public performance, preparation of derivative works, making available or otherwise communicating to the public via the Platform), independent of wheteher it is or becomes unauthorized at a later point, may constitute an infringement of third party rights and is strictly prohibited."


De kis ésszel ezt a hatályos jogszabályokból is ki lehet találni:

"A mű nyilvánossághoz való közvetítésének joga


26. § (1) A szerző kizárólagos joga, hogy a művét sugárzással a nyilvánossághoz közvetítse, és hogy erre másnak engedélyt adjon. Sugárzás a mű érzékelhetővé tétele távollévők számára hangoknak, képeknek és hangoknak, vagy technikai megjelenítésüknek vezeték vagy más hasonló eszköz nélkül megvalósuló átvitelével."

[link]

gyanítom a szerző erre Neked nem adott engedélyt - így nem tölthetsz fel akármit.

2020. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: a Soundcloud felhasználási feltételei: [link]
2020. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!