Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenes az I-Doser?

Ingyenes az I-Doser?

Figyelt kérdés
És ha ingyenes, miért kell az i-doser nevü progi a zenékhez?Miért nem lehet csak simánn hallgatni?
2010. júl. 25. 23:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem. Megtaláltam. Nem az. A program az, de a számokért fizetni kell. Azért írtam ki ezt, mert hátha másokat is érdekli.
2010. júl. 26. 00:27
 2/4 anonim válasza:
Én régen ingyenesen letöltöttem és hallgattam is egy kalap sz@rt nem ért az egész és még a zene is f0s volt!
2010. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utsó kérdésedre: az i-doser számoknak van egy speckó formátuma, amiket csak az a progi játszik le - tudtom szerint. De láttam már mp3-ban is számokat, azt gondolom valaki átügyeskedte.
2010. júl. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi torrenten hallgattunk i-dosert, hát volt egy zümmögés, amitól rámjött a röhögés és nem bírtam abbahagyni, de a többinél nem éreztem semmit
2010. júl. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!