Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség kéne lefórditatam a...

Segítség kéne lefórditatam a Fifa World Cup 2010 telepítési útmútatóját de elég bonyolúlt túdna valaki egyszerűben lefórdítani léppésről lépésre?

Figyelt kérdés

Installation:

Extract the game on your desired path, but not on the same folder with FIFA 10.

Enter on it's folder, and make sure you create a shortcut to "2010 FIFA WORLD CUP Launcher".

After that, put it on the desktop, but don't run it.

You'll find in the World Cup folder 2 registries called "WC.reg" & WC(2).reg.

If you have a 32-bit Windows version click & apply the "WC.reg".

If you have a 64-bit Windows version click & apply the "WC(2).reg".

You'll also find a folder called "WCSA 10" there.Move it to "My Documents" folder, located in your Windows partition.

Open the game using "2010 FIFA WORLD CUP LAUNCHER" Start button !

DON'T START THE GAME WITH WCSA10, because the game won't work properly (you can't exit, unless you close the game from Processes).

Also, don't forget to avoid alt-tabbing the game while playing, because:

-if you alt - tab the game in the menus, some stadium turfs won't be displayed correctly

-if you alt - tab the game while playing a match, an "Send Error Report" / "Don't Send" error will appear, you being forced to exit the game.



HOW TO PLAY ON THE 2010 FIFA WORLD CUP:


Go to "Game Modes -> Tournament -> New Tournament -> 2010 FIFA World Cup South Africa Finals"

Then pick your favorite nation the final tournament and compete against the award winning AI.

Do you live in Romania and you must see the real thing on TVR HD ? In the brand new WC game you can manage your team better than Lucescu and fight for playing on Durban in the real qualifying fixtures stage, that can be accessed so: "Game Modes -> Tournament -> New Tournament - 2010 FIFA World Cup South Africa Qualifications"


2010. júl. 26. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:

csinálj már egy képet a mappákról és fájlokról amiket a játék telepítőjével együtt leszedtél

pl ezekről: WC.reg; WC(2).reg; wcsa2010

úgy kéne hogy egybe lássam őket és akkor normálisan le tudom fordítani

2010. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem is kell kép, megpróbálom így

1. előszőr is kicsomagolod a játékot olyan mappába ahova akarod (magyarán telepíted)

2. belemész abba a mappába ahová feltelepítetted és csinálsz egy parancsikont a "2010 FIFA WORLD CUP Launcher"-nek, majd a parancsikont kirakod az asztalra DE NE INDÍTSD EL!! (parancsikon készítés: jobklikk--->parancsikon létrehozása)

3. ahová a játékot feltelepítetted találni fogsz két .reg filet. "WC.reg" & WC(2).reg" ha 32 bites a windowsod akkor a a "WC.reg"-re kattolsz, ha 64 bites a windowsod akkor "WC(2).reg"-re kattolsz.

4. ahova feltelepítetted a játékot ott találni fogsz egy olyan mappát aminek a neve "WCSA2010", ezt belemásolod a dokumentumok mappába (C://documents and settings/USERNAME/dokumentumok)

5. elindíthatod a játékot a "2010 FIFA WORLD CUP LAUNCHER"-el (ott van az asztalra kirakva)

6. ne indítsd a játékot a WCSA2010-el mert a játék nem fog működni pl. nem tudsz kilépni csak ha kinyomod a játékot a folyamatoknál

7. ne felejtsd el hogy soha ne használj "ALT+TAB" billentyűkombinációt amikor a játékban vagy,

-mert ha a játék menüjében benyomod akkor a stadionok füve/gyepszőnyege nem fog rendesen megjelenni

-ha meccs közben nyomod akkor SEND ERROR REPORT/DON'T SEND ablak felugrik és ki kell lépned a játékból


HOGYAN KELL JÁTSZANI A FIFA WORLD CUP 2010-EN?


Menj a GAME MODES--->TOURNAMENT--->2010 FIFA WORLD CUP SOUTH AFRICA FINALS menübe. válaszd ki a csapatod és hogy ki ellen akarsz játszani


A "Do you live in romania"-tól: hogyha romániában laksz és szeretnéd látni a román csapatot a vb-n, akkor irányítsd jobban a román csapatot Lucescu-nál (Lucescu a román csapat szöv. kapitánya) és harcolj a vb-re jutásért Durbanban az igazi kvalifikációs állomásokon ami a GAME MODES--->TOURNAMENT--->NEW TOURNAMENT--->2010 FIFA WORLD CUP SOUTH AFRICA QUALIFICATIONS menünél érhető el



Na remélem segítetttem

2010. júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nah megcsínáltam elinditótam és amikor új profilt kell megadni hibajelentést kűld
2010. júl. 26. 13:34
 4/6 A kérdező kommentje:
de az nem próbléma ha nem a C meghajtón csomagóltam ki?
2010. júl. 26. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:

de lehet h az a baj

próbáld a C-re telepíteni

2010. júl. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg még az is lehet hogy rossz .reg file-t választottál, ezt is próbáld ki majd
2010. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!