Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám használni a...

Hogyan tudnám használni a számítógépem?

Figyelt kérdés
Üdv! Az történt, hogy egy program eltávolításához átmentem csökkentett módba (windows 10) és nem jön be a windows se csökkentett módban, sem a kék panel ahol korrigálni tudnék. A monitoron ez a szöveg olvasható: windows 10 entering power saving mode de shortly, de semmi nem történik ezután. Nem vagyok járatos ebben, 3×-os újraindítást próbáltam, semmi. Tudom ezt szépen megcsináltam magamnak de aki ért hozzá kérem segítsen, online oktatás miatt szükségem lenne a gépre. Ha lehet itthon szeretném megoldani a problémát egyedül köszönöm

2020. márc. 26. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Valahonnan csak kiírtad ezt a kérdést.

De megpróbálom neked átrakatni jó kategóriába.

2020. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kategória teljesen véletlen történt
2020. márc. 26. 18:21
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
2020. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Azt irja ki amit irtal? Tehat "Windows 10"netnis kiirjanaz van mondat elejen?

mert ha nem akkor hardcerhiba lehet vagyis szervizelni kell

Sajnos ha kiirja Win10 t akkor is lehet hardver hiba...

2020. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

eleve hogy csokkentet modban szerencsetlenkedtel valoszinu valami virussal vagy azzal egyenerteku dologrol van szo, ami ugye sokmindenbe belerondithatott hiaba torolted

nem erdemes szorakozni, ha nem ertesz hardverek telepitesehez akkor nem csinalod, progiknal meg virusirtot hasznalsz allando vedelemmel, melesleg nagy korultekintessel vagy ha az sem megy azt is hozzaertore kell biznod sajnos


meg kell probalni helyreallitast kell egy win10 telepito pl. Ha nincs ilyen boot lehetoseg telepitve vagy nem mukodik

ha nem all helyre mindekepp szerviz kell vagy "azzal egyenerteku" (hozzaerto emberkek)

2020. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

azthittem laptop

ha pc akkor biztatobb hogy a monitor es vga val van valami


amit megoldhatsz azzal is hogy megprobalsznujbol csokkentetmodba lepni

azt sem engedi? Es akkor letorolned vga drivert majd ujratelepitened ha betolt

illetve monitort megprobalhatod ujradugni vagy ha tudod mas portra kotni, mas kabelel osszekotni valoban massal ha van tehat ha most d-sub akkor dvi vagy dp vel

illetve monitor menube belepni es allitgatni amit "kell" es lehet...


illetoleg ha van alaplapi video kimenet es vga kartya kimenet gepben akkor azzal kiprobalni


szoval pc vel sokkal tobb lehetoseged van,

illetve egy hozzaerto es jobban tud vele szerencsetlenkedni

sajnos tavolrol nem lehet hardveres dolgokat...


biosba (uefi) sikerul belepni?

2020. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!