Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha megveszek egy PC játékot...

Ha megveszek egy PC játékot eredetiben és egyszer feltelepítem a gépemre, akkor már többször nem is tudom felhasználni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert ugye, ha jól tudom, ha eredetiben veszem meg, akkor egy kódot kapok hozzá, amit telepítés során kell begépelni, de, ha már egyszer felhasználtam a kódot, akkor többé már nem is tudom felhasználni? Ha mondjuk újratelepítem a gépem és ugyanazt a játékot fel szeretném tenni rá. Vagy butaságot kérdezek és az adott PC játékot akárhányszor rátelepíthetem a gépemre?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2020. márc. 27. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kétféle kód van, vagy online(steam, origin, uplay, social club, és így tovább) aktiváláshoz kell vagy a telepítéshez. Ha a telepítéshez kell akkor akárhányszor használhatod, ha online aktiváláshoz akkor csak ahhoz kell a kód hogy a fiókodhoz hozzáadd, utána akárhányszor letöltheted.
2020. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aktiválni egyszer lehet, utána az online fiókodhoz adja a játékot. A fiókba bejelentkezés után bármennyiszer újratelepítheted a játékot, amiért nem kell fizetni.
2020. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Xbox-nál a hotmail fiókodhoz köti a digitális licenszet. Sőt, a Store-ban vannak úgynevezett "PLay Anywhere" játékok (pl. Forza Horizon, Motorsport) amelyet ha megveszel PC-re, azt Xbox-on is tudod játszani utána. Még a mentéseid is meglesznek... :D
2020. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mentek a zöld kezek. :)
2020. ápr. 1. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!