Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom beszerezni a...

Hogyan tudom beszerezni a Microsoft Office PowerPoint program 2016 - os verzióját? Lehetőleg ingyen.

Figyelt kérdés
A gépemre eredetileg a 2007 - es verzió van telepítve, viszont szeretném az újabbat is. Azt hallottam, hogy sokkal több animáció és tervezés minta van benne.

2020. márc. 28. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha win 10 az op.rendszered, akkor tudom ajánlani az Office 2019-et. Ugyanis az az újabb. A PowerPoint program az Office része.
2020. márc. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Powerpointot tartalmazó Microsoft Office kereskedelmi, fizetős szoftver.


A legújabb, önállóan telepíthető változata a 2019:

[link]


Vagy van felhőalapú szolgáltatásként futó változata Office 365 néven:

[link]

amit ki is próbálhatsz:

[link]

vagy ha tanár/diák vagy, akkor ingyen (az adófizetők pénzén) hozzájuthatsz:

[link]


Licencekulcsot az EU-n belül használtan is vehetsz:

[link]

vagy olcsóbban vehetsz az eBayen illetve a Hardveraprón (de ott érdemes nagyon figyelmesnek lenni és csak megbízható eladótól vásárolni).


Vagy ott az ingyenes, online Google Docs:

[link]

amiben a Diák felel meg a Powerpointnak:

[link]


Vagy ott a teljesen ingyenes, nyílt forrású, magyarul is tudó, multiplatform (Windows/Linux/MacOSX), a kémkedő multinacionális nagyvállalatoktól független Libreoffice:

[link]

amiben az Impress felel meg a Powerpointnak:

[link] termekbemutato/impress/

2020. márc. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!