Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért "szép" annak ellenére a...

Miért "szép" annak ellenére a grafika, mikor a videókártya driverében és játékon belül is le van húzva?

Figyelt kérdés
rx 580-am van, amd-ben lehúztam minden egyes dolgot, szintén a játékban is ( cs go ) mindezek ellenére, mintha a shader cache be lenne kapcsolva. Egyik napról a másikra gondolt egyet a videókártyám vagy nem tudom mi, semmihez nem nyúltam, de elállítódott... Van valami megoldás rá, hogy ez a shader cache féleség teljes mértékben ki legyen kapcsolva? Muszáj sajnos, mert még az egér mozgása is más, undorodom ettől a csillogó-villogó, részletgazdag dolgoktól, ráadásul fps-em is csökkent valamennyit.

2020. márc. 29. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy ilyen videókártyánál tök mindegy hogy több fpsed legyen, az egerednek meg semmi köze az amds és a játékbeli grafikus beállításhoz, a shader cache meg gyorsít, nem azt kapcsolod ki, hanem az árnyékot
2020. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De engem legfőképp az zavar, hogy minden egyes fegyver csillog-villog, falak olyan szinten kidolgozottak, hogy hányingerem van. Én 1.6 óta cs-zem, egyszerűen számomra taszító ez a dolog. Nem tudok hozzászokni, pedig 6 év alatt (itt most csak cs go-ról beszélek) rengetegszer teszteltem a szép grafikát a jobb láthatóság érdekében, de egyszerűen nem. 800x600 okádékba, stretchelve, lövök a pixelre. Ezért szeretném ezt a dolgot megoldani, folyamat próbálkozom minden félével, már vagy 40x újratelepítette, a drivert és semmi.
2020. márc. 29. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!