Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10 nem engedi...

A Windows 10 nem engedi telepíteni a drivert, hogy oldjam meg a problémát?

Figyelt kérdés

Azt írja ki, hogy "Many devices work without extra software on Windows 10", és hozzáadhatok nyomtatót esetleg. Csakhogy ez egy digitális rajztábla, és nem mködik driver nélkül.

Az összes korábbi drivernél ugyanezt cisnálja, a későbiekkel meg szintén nem működik. Ötletek?



#hiba #driver #nem nengedi telepíteni
2020. márc. 31. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A driver egy .exe kiterjesztésű program formájában van, ugye? Mi történik, amikor futtatod? "Many devices work without extra software on Windows 10" ezt a windows írja ki? Ha ki tudod csomagolni a drivert, próbáld meg eszközkezelőből felrakni.
2020. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, exe. Totálisan nem értek a gépekhez, el tudnád magyarázni úgy, hogy egy hülye is megértse, hogy kell az eszközkezelőből telepíteni? Mert ott meg nincs meg az elérési útvonal.
2020. ápr. 2. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Először is töltsd le a 7-zip programot, majd próbáld megnyitni vele a telepítőt. Ha nem sikerül, akkor ez van. Ha sikerül, akkor keress valami "driver" vagy hasonló mappát benne, azt csomagold ki valahova. Az eszközkezelőben keresd meg a rajztáblát, majd jobbklikk és illesztőprogram frissítése. Innen eltérő lehet a különböző rendszerek között, de próbáld meg valahogy betallózni neki a kicsomagolt .inf fájlokat. Mostmár én is kíváncsi lettem :)
2020. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából eszembe sem jutott, hogy ki kéne csomagolni, mert windows 8 alatt futott anélkül is. De most mr oké, Total Commanderben csomagoltam ki, elindítottam a setup.exét, és lám, működik.
2020. ápr. 3. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!