Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet háttérképet szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Van egy kép és annak a hátteréhez akarok hozzárakni még hátteret, tehát ki akarom bővíteni a hátterét a képnek. Hogyan lehetséges ez? Milyen programmal? Válaszokat előre is köszönöm!

2020. ápr. 1. 13:45
 1/5 tabaki ***** válasza:
100%
Bármelyik képszerkesztővel. A módszer a képtől és a program lehetőségeitől, a megvalósítás minősége a te tudásodtól függ. Az ingyenesek közül garantáltan alkalmas például a Gimp, Krita, Paint.NET.
2020. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És tudnál is segíteni légyszi a felsoroltak közül valamelyikben, hogy hogy kell az adott programon belül? Nagyon béna vagyok:S
2020. ápr. 1. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
"Nagyon béna vagyok" Ne kifogásokat keresgélj. Kutass! Tanulj! Alkoss!
2020. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:

@#2:

Ez abszolúte a kép függvénye. Az én háttérképem pl. egy Debian-logó, zöld alapon. Ehhez két perc munka lenne még öt futballpályányi ugyanolyan zöldet hozzátoldani. Egy erdőrészlet széleire is viszonylag egyszerűen és észrevétlenül oda lehet tapétázni a lombokból innen-onnan kivágott darabokat. Más képeknél viszont csak alapos képszerkesztői tapasztalattal lehet csak módot találni a trükközésre, vagy ezenkívül még jó rajztudás és sok manuális munka is kell hozzá.

2020. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Picsart , ha teloról vagy😉
2020. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!