Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ír mindent egybe a Word?

Miért ír mindent egybe a Word?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt valamit átállíthattam a Wordben, azóta mindent egybeír, kivéve a magyar nyelvű szöveget. Tippek a megoldáshoz?

2020. ápr. 3. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Használj normális szövegszerkesztőt, pl. LibreOffice-t vagy OpenOffice-t!
2020. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1: Jó, oké, szerintem is jobb, és nehezen lehetne mondjuk engem rávenni, hogy újra MS Officet használjak, de a kérdés nem ez volt... Volt egy konkrét kérdése a kérdezőnek, arra szeretne választ, nem pedig tanácsot, hogy milyen szerkesztőt használjon.


Egyébként arra ként rájönni, hogy mit állíthattál el. Ugyan ilyen hibával akkor sem találkoztam, amikor Wordöt használtam, de talán a helyesírás és nyelv beállításainál kéne keresned.

2020. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
#2 "Tippek a megoldáshoz?" Amit én írtam, az szerintem a legjobb tipp, amit adni lehet egy Word-felhasználónak :)
2020. ápr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kiváncsi vagyok mikor jutunk el innen az iPhone vs Android témához...
2020. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!