Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshopban hogyan lehwt...

Photoshopban hogyan lehwt kijelölni?

Figyelt kérdés

Kiválasztottam az eszköztárban a téglalap alakú kijelölést és a képre kattintva próbáltam egy téglalap alakú területet kijelölni de a photoshop csinált nekem egy négyzet alakú kijelölőt aminek nem tudom változtatni a méretét. (Eddig csak inkscapet és photo filtret használtam és ott úgy működött hogy akkora területet jelöltem ki amekkorát akartam)

Photoshopban hogy állítsam be hogy ne automatikusan határozza meg a kijelölt terület méretét?



2020. ápr. 10. 21:48
 1/3 DjImipapa ***** válasza:
Az nem is arra való helyette a vágás eszközt válaszd, az változtatható méretezést is enged.
2020. ápr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod bővíteni a téglalap alakú kijelölést is, ha közben lenyomva tartod a shiftet, és úgy rajzolsz hozzá. Ps-ben nagyon sok féleképpen lehet kijelölni a cuccokat, attól függ mit akarsz csinálni. Lehet lasszóval húzni kijelölést, van gyors kijelölő eszköz, varázspálca, az újabb verzióban van objektum kijelölő eszköz, van olyan is, ahol pontokkal tudod meghatározni sokszögként, hogy mit akarsz... magának a kijelölésnek a méretét is tudod növelni, a kijelölés menüpontban van olyan, hogy Grow, meg lehet még csomó féle képpen növelni. A legjobb az lenne, ha megnéznél egy tutorial videót róla, hogy milyen lehetőségek vannak.
2020. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előzőhöz kiegészítve, ha jobb egérrel rákattintasz a kijelölésre, ott van olyan, hogy "Transform selection". Lehet azt a funkciót keresed.
2020. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!