Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gothic 2 felső fehér ablak...

Gothic 2 felső fehér ablak hibát hogy tudom kijavítani?

Figyelt kérdés
Gondoltam újra felrakom a Gothic 2 játékot de amikor elindítom olyan mintha az egész el lenne csúszva. Rákérestem és láttam, hogy másoknak is volt ilyen problémája de az ottani válaszokban lévő linkek már nem működnek.

2020. ápr. 11. 10:23
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hat en ugy latom mas verziokat kell probalnod

es dx11 mod/patch ot meg ne tedd fel vagy olyant probalj amiben nincs


Gothic jo jatek de azert mar regi ha geped birja miert bem Risen 2 zol? Ha a Gothic ot szereted

2020. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kijavítható a probléma, például úgy, hogy megtalálod valahol az interneten a Gothic_2_Steam_Fix_11.2018.exe egy példányát (vagy esetleg hasonló újabb fájlt) és feltelepíted a Gothic2 után, ebben az esetben nincs más fájlra szükséged.


Másik, bonyolultabb lehetőség, ha több fájlt keresel:

01 - gothic2_fix-2.6.0.0-rev2

02 - gothic2_playerkit-2.6f

03 - g2notr-systempack-1.6

Vagy ezek újabb példányai.

2020. ápr. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ALT+ENTER el nem teszi ki teljes kepernyore, menube nem lehet allitani esetleg hogy full screen legyen?
2020. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!