Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell kicsomagolni egy...

Hogy kell kicsomagolni egy file-t?

Figyelt kérdés

Azt hizem \'rar\' kiterjesztésű. Az internetről lehet ingyenesen letölteni, meg van adva a kicsomagoláshoz szükséges jelszó is. Csak én nem értek hozzá, nem tudom, hogy kell.

Meg tudom adni a linket, ha az segít.


Előre is köszi.


2008. nov. 22. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A legegyszerűbb, ha a WinRAR nevezetű programot használod, melyet letölthetsz szinte bárhonnan. Sajnos csak próbaverzió, de ez a legjobb progi egyszerű csomagolásokhoz. Töltsd le, telepítsd, és ha kész, a letöltött becsomagolt fájlra egy jobb klikket nyomva kijönnek a lehetőségek. Kattints a Kicsomagolás ide menüpontra, ez a legegyszerűbb módszer. Remélem érthető voltam, ha nem, nyugodtan kérdezz.

2008. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.


Ott tartik, hogy letöltöttem egy WinRAR-t. Most ott van az asztalon. Hogy kell telepíteni?

Bementem a Start--> Vezérlőpult --> Programok telepítése és törlése --> Új program hozzáadása pontba,

de ott csak lemezről, vagy a windows Update-tet ajánlja fel.


Hogy tudom az asztalra másoltat telepíteni?

2008. nov. 22. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit letöltöttél arra kattints.
2008. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A telepíthető fájlok .exe kiterjesztésüek. Vagy egy .exe a telepítő készlet, vagy több fájlból áll, de itt is az általában setup.exe fájllal indíthatod a telepítést.

A winrar.exe-n duplán kell kattintani...elindul a telepítés.

Next-next....ok. Ha kész vagy, a becsomagolt fájlon, nyomsz egy jobb gombot, és a legördülő menüben választod a kibontást...kicsit gyakorolj vele...

2008. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sikerült!!!!


Rákattintottam, és utána a futtatással lehetett telepíteni.

Még nem igazán értem, mit csinálok, és hogy tudom megnézni a letöltött filmet (terhestorna :-) ), de majd csak összejön az is.


Köszi mindenkinek!

2008. nov. 22. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előre az estleges újabb kérdésre...

[link]

baloldalt lent torrentezéssel kapcs segédletek/darabolt fájlok összefűzése megnézendő...:)

2008. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na bocs hogy én is kérdezek de akkor kicsomagolásra vagy kibontásra kell menni vagy mire?
2010. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!