Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 Home tartalmaz...

Windows 10 Home tartalmaz Office alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

Bocsi, nem értek ezekhez.

Ezt szeretném megvásárolni

[link]



2020. ápr. 14. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyik Windows sem tartalmaz Office alkalmazásokat.
2020. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ hogy a Jegyzettömböt és a WordPad-ot Office kategóriába sorolod-e...?
2020. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem :D

Köszi

2020. ápr. 14. 16:28
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Hát, nem rosszból, de ennyiért otthonra magánfelhasználásra butaság venni Windows-t. Én felnéznék a helyedben az "allkeyshop.com" oldalra, beírnám ott a keresőbe, hogy Win10 Home, kiválasztanék egy random boltot és vennék onnan párezer/párszáz forintért egy kulcsot. Paypal-on keresztül is fizethetsz, én is úgy fizettem. Még ha be is bukod (ami szinte kizárt), abból a 15 000Ft-ból konkrétan 3-15 alkalommal próbálhatsz másik kulcsot venni másik oldalról hasonlóan alacsony áron.

Eleinte én is szkeptikus voltam, aztán azóta már vettem 1 vagy 2 home és 2 vagy 3 pro kulcsot, amik mind a mai napig működnek. Hát vagyis nem mindegyik, van amelyik kulcsot elfelejtettem, van amelyiket hardverváltozás miatt buktam el (a saját gépemen, a régi saját gépen viszont még mindig megy, mert azt nem adtam el csak tovább passzoltam családon belül). A legutóbbi 2 Pro kulcs meg már nem is OEM, hanem Retail (paranccsorból is ellenőriztem), ráadásul pont ezeket szereztem be eddig a lehető legolcsóbban, úgy kb. 950Ft-ért. Az egyiket a jelenlegi Ryzen-alapú gépemhez vettem, a másikat a bátyámnak vettem. Ugyanez az ajánlat ugyanazon az oldalon (software-codes) még mindig él Home és Pro esetében is, annyi csak, hogy kicsit feljebb ment az ára és most már nem potom ezres, hanem kb. 1600Ft. Még így is baromi jó ajánlat szerintem tekintve, hogy Retail kulcsról van szó, nem OEM-ről (de még ha OEM lenne, akkor is megérné szerintem).

Hogy legális-e így beszerezni? Nem törvényellenes, de jellemzően szürke zónaként tekintenek erre a forrásra sokan. A lényeg, hogy nem fog deaktiválódni a rendszered egyszercsak, ha ilyen "szürkezónás" forrásokból szerzed be a kulcsot.

2020. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Telepíted rá az ingyenes Libre Office-t és máris vannak office alkalmazásaid ingyen.

[link]

2020. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én itt vettem a windowsomat, 2 perc alatt megvolt és kiválóan működik, igaz kicsit drágább mint 4-es kollégának.

szkeptikus voltan én is, de tényleg működnek ezek a kódok

[link]

2020. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ja bolond vagyok a kérdésre nem válaszoltam :D

office kódot is lehet venni jóárasítva ezeken az oldalakon!

2020. ápr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2020. ápr. 15. 03:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!