Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek esetleg olyan magyar...

Ismertek esetleg olyan magyar vagy angol weboldalt, ahol vannak oktató-videók Excel-hez?

Figyelt kérdés

Főként ingyenes tananyagokra/feladatmegoldásokra gondoltam.


Esetleg gyakorló-feladatsorokra.



2020. ápr. 16. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Beírtam Youtube-ra, hogy "excel oktatóvideó". Egyből talált egy videósorozatot. Nem néztem meg, hogy mennyire profi anyag, de pár másodpercet belenézve nem tűnik rossznak: https://www.youtube.com/channel/UCjFZTn8v76AK1xXF8X92WTQ

Meg természetesen ha te is rákeresel, továbbiakat is találhatsz.

És egy csak a Youtube. Ha google-n rékeresel, hogy "excel példák", vagy "excel gyakorlás", vagy bármi másra, rengeteg oldalt fogsz találni.

... de ha nem vagy rest pár forintot rászánni, könyvekből is akad jónéhány.

Ha pedig érettségire készülsz, javaslom az eddigi Excel-feladatok megoldását. Kb. 15 éve van kétszintű érettségi, minden évben kétszer, az 30 db. feladat. Azokat megoldva azért lehet tanulni. ;) És mindegyikhez van javítási útmutató is.

2020. ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!